Vår partner, The Swedish Textile Initiative for Climate Action (STICA) inviterer dette nyåret til en webinarserie for våre medlemmer innenfor tekstil- og klesindustrien. 

«Kickstarting Climate Action» er en webinarserie produsert av STICA, som er egnet for alle våre medlemmer som er innen tekstil- og klesindustrien. Den består av totalt fire webinarer og disse vil foregå mellom kl.13.30 – 16.00 på følgende datoer: 31. januar, 7. februar, 14. februar og 21. februar 2023.

Gjennom webinarserien vil dere blant annet få økt forståelse til måling og rapportering i Scope 1, 2 og 3, lære om standarder og metoder som kan brukes til rapportering og måling av klimagassutslipp og bli oppdatert om klimautviklingen i tekstil- og klesindustrien.

Dette er en webinarserie som vil være interessant og nyttig for flere av våre medlemmer, og vi anbefaler dere sterkt å registrere seg i god tid.

Påmeldingsfristen er 30. desember 2022.

Klikk her for mer informasjon og påmelding