U-gutta under EM i august.
Foto: EHF

U-gutta (LM04) og Guttelandslaget (LM06) kalles inn til fellessamling i Skien fra 19.-22. september.

Det spilles ikke kamper på samlingen. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Navn, klubb (kamper/mål)

U-gutta (LM04) 

Sebastian Reiersen, Bækkelagets SK (003/000)
Oliver Klavenes, Runar IL (000/000)
Oscar Larsen Syvertsen, Runar IL (010/000)
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF (000/000)
Sander Stensrud, Bækkelagets SK (000/000)
Theodor Haugland Kvernenes, Stavanger IF (000/000)
Ola Matre Hagenes, Stavanger IF (000/000)
Øystein Mostad, Kristiansund HK (000/000)
Petter Strand Flemsæter, Spjelkavik IL (000/000)
Jesper Edland, Nærbø IL (003/003)
Sondre Ovid Skovli, IL Ros (000/000)
Andreas Hansen Oftedal, Sola HK (000/000)
Herman Haver, Stavanger IF (000/000)
Amund Romsaas, Kjelsås IL (000/000)
Lars Gran, Fjellhammer IL (000/000)
Lasse Sunde Lid, Haslum IL (008/012)
Endre Svåsand, IL Ros (003/001)
Ivo Bendik Hopp Auganes, Bækkelagets SK (000/000)
Eivind Wassend, Konnerud IL (002/000)
Simen Evensen, Falk SK (000/000)
Oskar Engeset-Nordanger Knudsen, Gummersbach (001/000)
Vetle Støldal, Stavanger IF (000/000)
Mathias Lund Mjørud, Kjelsås IL (000/000)
Nils Eirik Kulvedrøsten Soløst, Elverum Håndball (000/000)
Simon Østebø, Hundvåg HK (000/000)
Odin Thrane Helgheim, Haslum IL (000/000)
Andreas Tveit, Follo HK (000/000)
Lars Edvardsen, Storhamar IL (000/000)
Henrik Lahnstein, IL Ros (000/000)
Krister Skarsvaag Midtflå, Kolstad Håndball (000/000)
Karl Lukas Jonsson, Stord (000/000)
Andreas Holm, Bjørnar (000/000)
Sune Ruud, Stavanger IF (000/000)
Noah Kruse-Moss, Flint Tønsberg HB AL (000/000)
David Walstad Haugstvedt, IL Ros (002/001)
Emre Christoffer Berge, Elverum Håndball (000/000)
Kasper Berentsen Dalland, Sotra (000/000)
Jonas Lars Johansson-Kjellerød, Haslum IL (006/007)
Karl Edvard Vallevik, Åsane (000/000)
Didrik Seteklev, Sarpsborg IL Håndball (000/000)

Ledelse

Jan Thomas Lauritzen, trener
Tuva Bilov-Power, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Mads Fjelddalen, målvaktstrener
Claus Dalgaard-Hansen, talentsjef

Les mer om U-gutta (LM04)

Guttelandslaget (LM06)

Emil Rommetveit, Fana IL (000/000)
Jørgen Lothe Dahl, Stord (000/000)
Martin Landevaag, Fjellhammer IL (000/000)
Ask Kristian Langerød-Nilsen, Kragerø IF Håndball (000/000)
Mats Borge, Kolbotn IL (000/000)
David Lillegrend, Elverum Håndball (002/001)
Torstein Årberg Garmann, Åsane (000/000)
Vetle Aastrøm Hynne, Steinkjer HK (000/000)
Christopher Hartz Hagen, Konnerud IL (000/000)
Leon Owrenn Bronken, Elverum Håndball (000/000)
Jonas Ege, GOG/Oure (002/001)
Jørgen Horg, Melhus IL (000/000)
Carl Almerud Ditlevsen, GOG/Oure (000/000)
Simon Amadeus Loeng Høye, Elverum Håndball (000/000)
Lukas Bjerkgård-Lund, Elverum Håndball (002/001)
Colin Tønnesen, Ystad IF (004/012)
Albert Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (000/000)
Casper Sundsbak-Gullaksen, Åsane (002/001)
Gaston René Jean-Marie Denichou, Stavanger IF (004/003)
Sigurd Nordjordet Villadsen, Sine Sportsefterskole (000/000)

Ledelse

Kristoffer Froestad, trener
Jørgen Laug, trener
Kommer senere, fysioterapeut
Sindre Yngve Walstad, målvaktstrener
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Claus Dalgaard-Hansen, talentsjef

Les mer om Guttelandslaget (LM06)

Av Maria Kurth